Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

В Донбас прибув гуманітарний конвой

Сьогодні в Донбас прибутку автоколони чергового гуманітарного конвою з Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

В Донбас прибув гуманітарний конвой

У прес-службі МНС повідомили, що Автоколони 29-го гуманітарного конвою МНС Росії доставили вантаж допомоги жителям Донбасу

«У Донецьк і Луганськ прибули всі автомобілі МНС з гуманітарними вантажами. Зараз на складах починається їх розвантаження», — сказав представник МНС, зазначивши, що після розвантаження колони відправляться назад в Ростовську область.

Нагадаємо, що понад 100 автомобілів привезли у четвер в Донбас близько 1000 тонн гуманітарної допомоги.

Серед вантажів — продовольство, в тому числі м'ясні, рибні та молочні консерви, цукор, сіль, а також предмети першої необхідності і матеріальні засоби для освітніх установ.

Росія й надалі продовжить надавати допомогу народу Донбасу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья