Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

В ОБСЄ обговорили Широкіно

Сьогодні контактна група по Україні погодила демілітаризацію Широкіно, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

В ОБСЄ обговорили Широкіно

Постійний представник Росії при ОБСЄ Андрій Келін розповів, що контактна група по Україні погодила рішення щодо демілітаризації Широкіно і відведення зброї калібром до 100 мм

«Принципова домовленість є, потрібно працювати з деталей», - заявив Келін.

Крім цього заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг повідомив, що документ по деескалації ситуації в Широкіно є пріоритетним, з цим погодилися всі учасники зустрічі.

Відомо, що наступна зустріч підгрупи відбудеться 19 травня.

До речі, на сході України розпочала роботу міжнародна інспекційна група на чолі з експертами з Данії. Представники Канади, Молдови та Польщі так само входять в цю групу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья