Moscow-Post RSS
22 Января 2018

В Одесі відсторонений глава служби з НС

Керівник головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Володимир Боделан був тимчасово відсторонений від виконання своїх службових обов'язків, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

В Одесі відсторонений глава служби з НС

Сьогодні керівника головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Володимир Боделан був відсторонений від посади на час службового розслідування заворушень в Одесі, які відбулися 2 травня.

«Існує внутрішній наказ, згідно з яким я на період розслідування відсторонено від виконання службових обов'язків. Ні мені, ні моїм підлеглим боятися нічого: 2 травня ми врятували більше 300 осіб», - заявив Володимир Боделан

Масові заворушення і сутички між українськими націоналістами, фанатами і проросійськими активістами відбулися в Одесі ввечері 2 травня 2014 року. За ними сталась пожежа у Будинку профспілок. За повідомленнями очевидців, його будинок спалахнув після того, як туди полетіли «коктейлі Молотова» з боку прихильників праворадикальних сил. Основна маса людей нібито загинула саме в результаті пожежі (тепер з'ясувалося, що їх розстріляли заздалегідь).

Самі жителі Одеси кажуть, як мінімум, про 116 жертви. Про це повідомив депутат Одеської обласної ради Вадим Савенко. Вважається, що на початку їх розстріляли радикали-неонацисти, а потім тіла спалили, щоб приховати факт масового вбивства. Можливо, до розправи над одеситами причетний олігарх Ігор Коломойський.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья