Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

В ООН не отримали запит від ДНР

Представництво ООН в Україні не одержувала запитів від Донецької народної республіки, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

В ООН не отримали запит від ДНР

В представництві ООН в Україні заявили, що співробітники ООН не отримували жодних звернень із закликом провести засідання Ради Безпеки ООН і розглянути питання про можливе введення в Донбас миротворчого контингенту.

«У мене немає інформації про те, що нами були отримані якісь листи, офіційні або неофіційні, і взагалі якісь звернення», - заявило джерело в представництві ООН в Україні.

Нагадаємо, що Донецька народна республіка зажадала скликати екстрене засідання РБ ООН для розгляду питання про миротворчому контингенті на сході України.

Очевидно, що втручання миротворців допомогло б зупинити громадянську війну на Україні.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья