Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

В ООН не отримали запит від ДНР

Представництво ООН в Україні не одержувала запитів від Донецької народної республіки, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

В ООН не отримали запит від ДНР

В представництві ООН в Україні заявили, що співробітники ООН не отримували жодних звернень із закликом провести засідання Ради Безпеки ООН і розглянути питання про можливе введення в Донбас миротворчого контингенту.

«У мене немає інформації про те, що нами були отримані якісь листи, офіційні або неофіційні, і взагалі якісь звернення», - заявило джерело в представництві ООН в Україні.

Нагадаємо, що Донецька народна республіка зажадала скликати екстрене засідання РБ ООН для розгляду питання про миротворчому контингенті на сході України.

Очевидно, що втручання миротворців допомогло б зупинити громадянську війну на Україні.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья