Moscow-Post RSS
27 Октября 2016

В ООН стурбовані ситуацією в Луганську та Донецьку

Керівництво ООН стурбована рішенням ЛНР заборонити роботу гуманітарних організацій. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

В ООН стурбовані ситуацією в Луганську та Донецьку

В ООН висловили серйозну стурбованість рішенням влади самопроголошеної Луганської республіки витіснити з регіону гуманітарні організації під егідою ООН. Про це заявив заступник генсекретаря ООН з гуманітарних питань Стівен о'брайен.

«Я стривожений новинами про те, що фактичні влади на сході України наказали установам ООН покинути регіон до завтрашнього дня, 25 вересня», — повідомив о'брайен. Він зазначив, що він стурбований ситуацією з акредитацією та реєстрацією міжнародних неурядових організацій в Донецьку.

«Рішення фактичних влади Донецька за дії ООН затримується, всі операції установ ООН припинені», - вважає о'брайен

Нагадаємо, що з 11 подали заявки організацій на роботу в ЛНР дозволили лише МКЧХ. Представники МКЧХ вітають це рішення керівництва ЛНР.

Добавить комментарий

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья