Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

В ООН стурбовані зростанням жертв на Україні

Експерти ООН заявили про різке зростання числа жертв конфлікту в Україні, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. За інформацією ООН, число жертв конфлікту на Україні зросла майже вдвічі, до 2086 осіб за два тижні

В ООН стурбовані зростанням жертв на Україні

«Це говорить про ескалації конфлікту», - заявила прес-секретар ООН з прав людини Сесіль Пуйї.

«В середньому більше 60 осіб було вбито або поранено, після того як у середині квітня почалися бойові дії на сході України», - вважає Сесіль Пуйї. За її інформацією, станом на 13 серпня майже 5000 осіб отримали поранення.

«Цифри включають жертви серед українських солдатів, озброєних груп і цивільних осіб, проте це дуже консервативні оцінки. Не ясно, чи були російські солдати серед них», - резюмує Пуйї.

Раніше експерти ООН вже заявляли про необхідність припинення війни на Україні, однак, київські власті не хочуть припиняти цей конфлікт.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья