Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

В СБУ призначений колишній прокурор?

Можливо, на пост глави слідчого управління СБУ призначили Григорія Остафійчука. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

В СБУ призначений колишній прокурор?

Сиогласно інформації Громадського люстрационного комітету (ОЛК), президент України Петро Порошенко призначив на пост глави слідчого управління СБУ Григорія Остафійчука, який був прокурором за часів президентства Віктора Януковича, і тим самим не потрапляє під люстрацію.

«Хоч декларації самого Остафійчука на сайті ГПУ немає, про це свідчить декларація його дружини, в якій зазначено 2,39 млн непояснених доходів і велика кількість нерухомого майна, записаних на сім'ю», — повідомляють в ОЛК.

Так само відомо, що дружина екс-прокурора працює в структурі, яка бере участь у люстрационной перевірки чиновників.

Втім, так як український прем'єр Арсеній Яценюк вже зажадав завершити люстрацію на Україні, то навряд чи претензії ОЛК до чиновників незабаром будуть мати сіу. А Григорія Остафійчука, якщо його вже призначили в СБУ, найближчим часом ніхто не люструє.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья