Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Вбивцям Бузини продовжено арешт

Підозрюваному у вбивстві письменника Олеся Бузини продовжено арешт до 31 січня. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Вбивцям Бузини продовжено арешт

Печерський районний суд Києва продовжив арешт підозрюваного у вбивстві українського журналіста і письменника Олеся Бузини Андрію Медведько.

«Суд не врахував аргументи сторони захисту, свідчення декількох свідків, які разом проходили навчання на базі ДУК «Правий Сектор» у Дніпропетровській області та відзначили, що в день вбивства Медведько перебував на базі, а також, що він не цікавився особистістю Бузини. Він вказав, що суд не врахував і заяви деяких народних депутатів про готовність взяти Медведько на поруки», — повідомив адвокат Сергій Войченко.

За словами адвоката, захист буде подавати апеляцію на дане рішення суду.

Крім цього було продовжено арешт Денису Поліщуку, підозрюваному у вбивстві Олега Бузини.

Експерти вважають, що Медведько і Поліщука може чекати серйозний вирок, якщо звичайно їх не виправдають по «політичних мотивів».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья