Moscow-Post RSS
23 Апреля 2017

Відставку Саакашвілі спростували

Представники Петра Порошенка спростували чутки про відставки Михайла Саакашвілі з поста глави Одеської області. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Відставку Саакашвілі спростували

Інформацію про можливе звільнення Михайла Саакашвілі з поста губернатора Одеської області особисто спростував прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

«Президент провів телефонну розмову з Михайлом Саакашвілі про перспективних проектах розвитку Одеської області. Всі повідомлення про відставку голови Одеської облдержадміністрації — не відповідають дійсності», - заявив Святослав Цеголко.

Раніше «фейком» назвав чутки про відставку губернатора Одеської області радник Михайла Саакашвілі, колишній генконсул Грузії в Україні Теймураз Нішніанідзе.

Нагадаємо, що напередодні у ЗМІ з'явилася інформація, що президент України Петро Порошенко нібито підписав указ про звільнення голови Одеської області Михайла Саакашвілі.

Експерти не виключають, що за даними вкидання в ЗМІ стоять політичні опоненти Михайла Саакашвілі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья