23 Мая 2019
18+
Украина

Верховна рада відновила в правах депортованих громадян

Сьогодні Верховна рада України прийняла законопроект про відновлення прав депортованих, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Згідно з цим документом, депортованим визнається особа, яка набула громадянство україни і відноситься до осіб кримсько-татарського народу, представників інших національностей (громадян колишнього СРСР), які були насильницьки переселені за національною ознакою на спецпоселення з місць постійного проживання, які входять в територію сучасної України.

До речі, сьогодні президент РФ Володимир Путін у ході «прямої лінії» так само розповів про підготовку указу про реабілітацію кримськотатарського народу.

«Це народ, який серйозно постраждав в період сталінських репресій, був депортований зі своєї рідної території. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб процес входження в Росії був пов'язаний з реабілітацією з відновленням законних прав кримсько-татарського народу», - повідомив Путін.

На думку політологів, на даний момент заходи, прийняті в рамках російського законодавства, для кримських татар важливіше, ніж рішення Верховної Ради.

Читайте The Moscow Post на Яндекс-Дзен

 1. Первая полоса
 2. Политика
 3. В мире
 4. Экономика
 5. Культура
 6. Спорт
 7. Происшествия
 8. Общество
 9. Авторская колонка


 10. О газете
 11. Рекламный отдел
Top.Mail.Ru
Rambler's Top100
Яндекс.Метрика