Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Вибори пройдуть не у всіх містах ДНР?

Влади ДНР заявили, що проведення місцевих виборів в деяких містах поки що «під питанням». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Вибори пройдуть не у всіх містах ДНР?

Повпред ДНР в контактній групі Денис Пушилин заявив, що влада Донецької народної республіки не впевнені в можливості проведення місцевих виборів в деяких містах Донбасу.

«Вибори в Дебальцеве та інших населених пунктах, які не входили до складу ДНР при підписанні мінських угод у вересні, поки під питанням. Ми не говоримо, що ми відмовляємося від цих міст, там є адміністрація, яка вирішує проблеми, але ми не хочемо, щоб наші опоненти упиралися. Відмовою проводити там поки вибори відбираємо у України козирі, якими вони можуть потім грати проти нас», - заявив Пушилин.

Нагадаємо, що влада ДНР не планують проводити місцеві вибори в Дебальцеве 18 жовтня.

У свою чергу влада України може не визнати підсумки цих виборів.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья