Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

Вирішувати проблеми України почали в Європейському парламенті

Європейський парламент закликає до невідкладної роботі посередницької місії ЄС , що вирішити політичні проблеми на Україні , повідомили кореспонденту The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Вирішувати проблеми України почали в Європейському парламенті

У резолюції Європарламенту «Про результати Вільнюського саміту і майбутньому « Східного партнерства », зокрема щодо України » , сказано про необхідність допомоги Україні з боку ЄС.

Так тепер європейський парламент закликає до невідкладної роботі посередницької місії ЄС на « найвищому політичному рівні » для надання допомоги в пошуку політичного вирішення кризової ситуації на Україні .

«Європейський парламент закликає до негайного початку нової повноцінної посередницької місії ЄС на найвищому політичному рівні , щоб досягти і допомогти в проведенні« круглого столу » між урядом , демократичною опозицією і цивільним суспільством і забезпечити мирне вирішення нинішньої кризи » , - сказано в заяві ЄС.

Крім цього , Європарламент висловлює повну солідарність з « демонстрантами за європейське майбутнє і закликає українську владу повною мірою поважати громадянські права і фундаментальні свободи зібрань і мирних акцій протесту»

Таким чином , Європейський парламент відкрито дозволяє собі втручатися у внутрішні справи України . Але ж на цьому тлі Європейський парламент закликав Єврокомісію до « контрзаходів » у разі надання на Україну економічного тиску з боку Росії.

Але , на думку експертів , це не Москва винна в тиску на Київ , адже насправді на Україну тисне сам ЄС! ..

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья