Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Військові дали пораду Януковичу

Сьогодні військові України опублікували своє офіційне звернення до президента країни Віктора Януковича з проханням негайно вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Військові дали пораду Януковичу

Військовослужбовці України (в тому числі і керівництво Міноборони) вже не може спокійно дивитися на те, що відбувається з країною. Так сьогодні військові закликали президента Віктора Януковича вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації, що склалася на Україні.

«Висловлюючи свою громадянську позицію, військовослужбовці та працівники ЗС України, які проходять службу та працюють в апараті Міністерства оборони України, закликали Верховного Головнокомандувача в межах чинного законодавства вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні і досягнення злагоди в суспільстві», - сказано в повідомленні Міноборони України.

Нагадаємо, що ще 27 січня 2014 року міністр оборони України Павло Лебедєв заявив, що збройні сили України не втручаються в конфліктну ситуацію в країні і не збираються брати участь у її дозволі.

При цьому Лебедєв назвав тоді провокацією заклики деяких політиків залучити армію до вирішення нинішньої політичної кризи в країні.

Однак, тепер і міністр оборони зрозумів, що країну треба рятувати! І притому - рятувати негайно.

На жаль, зараз президент України Віктор Янукович перебуває на лікарняному. За одними даними у глави держави ГРВІ, за іншим у Януковича був крововилив. Так, невже, військовим дійсно доведеться брати питання в свої руки?!!

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья