Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Військовий прокурор України може видати Александрова і Єрофєєва Росії?

Затримані на Україні росіяни Олександр Александров Євген Єрофєєв можуть бути передані Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Військовий прокурор України може видати Александрова і Єрофєєва Росії?

Про те, що затримані на Україні росіяни Олександр Александров Євген Єрофєєв можуть бути передані Росії для відбування покарання, заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

«За міжнародними правовими договорами, які ратифікували багато держав, у тому числі Росія, можливий варіант відбування покарання громадян інших країн в плані екстрадиційного обміну на території власної держави», - вважає Анатолій Матіос.

Матіос також сказав, що впевнений у причетності підсудних Александрова і Єрофєєва до інкримінованих їм злочинів.

Однак незалежні експерти вважають, що Олександр Александров Євген Єрофєєв ні в чому не винним, а на Україні їх судять виключно з політичних мотивів.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья