Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Вікторія Нуланд відвідає Київ

Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд вирушила на Україну. Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Вікторія Нуланд відвідає Київ

Помічник держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд перебуває в Київ з метою проведення консультацій щодо двосторонніх і регіональних питань

«Вона зустрінеться з високопоставленими офіційними особами України, лідерами партій і членами громадянського суспільства і обговорить низку двосторонніх і регіональних питань», — повідомляють у Держдепі США.

Представники Держдепу заявили, що Нуланд візьме участь у конференції з європейської стратегії.

Повідомляється, що Вікторія Нуланд обговорить з українським керівництвом процес виконання мінських угод. За неофіційними даними, Вікторія Нуланд передасть українській владі нові директиви з Вашингтона.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья