Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Вікторія Нуланд відвідає Київ

Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд вирушила на Україну. Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Вікторія Нуланд відвідає Київ

Помічник держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд перебуває в Київ з метою проведення консультацій щодо двосторонніх і регіональних питань

«Вона зустрінеться з високопоставленими офіційними особами України, лідерами партій і членами громадянського суспільства і обговорить низку двосторонніх і регіональних питань», — повідомляють у Держдепі США.

Представники Держдепу заявили, що Нуланд візьме участь у конференції з європейської стратегії.

Повідомляється, що Вікторія Нуланд обговорить з українським керівництвом процес виконання мінських угод. За неофіційними даними, Вікторія Нуланд передасть українській владі нові директиви з Вашингтона.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья