Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Владі України не потрібен мир?

Київ не цікавлять переговори, які можуть закінчитися миром. Про це повідомив лідер Луганської народної республіки Ігор Плотницький, передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Владі України не потрібен мир?

Як повідомив журналістам голова Луганської народної республіки Ігор Плотницький, Київ не цікавлять переговори, які можуть закінчитися миром.

«Україну не цікавить переговори як такі, особливо переговори, які в результаті можуть закінчитися миром», - заявив Плотницький.

На його думку, той факт, що Київ готовий вести бойові дії навіть у православне свято, говорить про прийдешнє повалення української влади.

Нагадаємо, що українські військові сьогодні продовжили атакувати народне ополчення Донецька і Луганська. Бої йдуть уздовж всієї лінії фронту. Перестрілки зафіксовані навіть у Маріуполі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья