Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Влада України не надали допомогу біженцям

Міжнародна організація Human Rights Watch заявляє, що влада України не надали допомогу десяткам тисяч біженців зі сходу України. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Влада України не надали допомогу біженцям

Експерти Human Rights Watch провели опитування біженців, які перебувають в Київ, Вінницю, Харків та Львівську область. Так само правозахисники поспілкувалися з місцевими урядовими чиновниками, волонтерами, незалежними групами і міжнародними організаціями, що надають їм допомогу.

У підсумку більшість опитаних переселенців заявили, що не отримували від уряду України ніякої допомоги. Більш того, біженцям навіть не повідомили, в яку держустанову їм потрібно було звернутися для вирішення своїх проблем.

«Український уряд має терміново активізувати зусилля з метою надати біженцям житло, соціальні послуги та іншу допомогу. Воно також повинно надавати населенню інформацію про евакуацію з районів, де триває насильство», - сказано в заяві Human Rights Watch.

Нагадаємо, що, за даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, понад 87 500 осіб стали вимушеними переселенцями в Україні з березня, у тому числі понад 13 000 чоловік з Криму.

Втім, у Human Rights Watch впевнені, що насправді біженців набагато більше, однак, влада України їм не допомагають.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья