Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Влада України хоче запросити Обаму в Київ

Посол України в США дав обіцянку провести роботу над організацією візиту Барака Обами до Києва. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Влада України хоче запросити Обаму в Київ

Попрацювати над організацією візиту президента США Барака Обами на Україну, а також президента України Петра Порошенка до США пообіцяв посол України в США Валерій Чалий.

«Візит Обами на Україну) це важлива річ. Очевидно, над цим я буду працювати, щоб забезпечити таку можливість. А також можливість приїзду сюди, в США, президента України», - вважає Чалий.

За його словами, «президент США досі не був з візитом на Україні, не говорить про другорядність українського напрямку в зовнішній політиці США»

Валерій Чалий заявив, що «взаємодія України та США має також зовсім інший якісний характер»

«Це довіра та взаємодія. Україна самостійно приймає рішення, але очевидно, що до порад партнерів ми прислухаємося», — резюмував український дипломат.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья