Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Влади ДНР вимагають від ОБСЄ міжнародного розслідування

Сьогодні влада Донецької народної республіки закликали ООН і ОБСЄ розслідувати військові злочини на південному сході України. повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС ДНР.

Влади ДНР вимагають від ОБСЄ міжнародного розслідування

Керівництво ДНР просить, щоб представники ООН і ОБСЄ провели розслідування з приводу останнього обстрілу Донецька.

«Ми вимагаємо, щоб це трагічна подія, що є черговим свідченням варварських злочинів київського керівництва, спонукало представників таких авторитетних міжнародних організацій, як ООН та ОБСЄ, приступити до негайного і комплексного розслідування всього масиву військових злочинів, що мали місце в ході агресії проти народу Донбасу», - сказано в заяві влади ДНР.

Нагадаємо, що сьогодні в результаті обстрілу зупинки громадського транспорту в Донецьку загинули 13 і 12 осіб були поранені.

Раніше СК Росії порушив кримінальну справу про вбивство за фактом обстрілу в Донецьку. Експерти вважають, що цей злочин скоїли українські силовики.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья