Moscow-Post RSS
25 Ноября 2017

Влади України закликають Донбас до обміну полоненими

Керівництво України виступило з закликом до ДНР і ЛНР звільнити 10 українців для відновлення обміну полоненими. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Влади України закликають Донбас до обміну полоненими

Влади України на переговорах у Мінську закликали самопроголошені ДНР і ЛНР звільнити як мінімум десять українців для розблокування процесу обміну полоненими. Про це заявила Уповноважений президента України з мирного врегулювання ситуації в Донбасі Ірина Геращенко.

«Незважаючи на всю сюрреалістичність того, що відбувається, ми прагнемо, щоб розблокувати процес звільнення і запропонували ОРДЛО звільнити як мінімум 10 українців, які більше року утримуються. Але поки бойовики займають деструктивну позицію і шантажують Україну вимогою амністії в обмін на звільнення», - вважає Ірина Геращенко.

За її словами, влада України передали всім сторонам питання списки 114 заручників і 684 зниклих без вести. Але ці запити в черговий раз залишилися без відповіді.

Варто відзначити, що раніше сам президент України Петро Порошенко розповів, що з полону в Донбасі звільнені двоє українських військових і один цивільний.

Експерти вважають, що це самі влади України затягують обмін пінними. Раніше було зафіксовано навіть випадки захоплення заручників українськими військовими для їх подальшого обміну.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья