Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Він зважився на люстрацію

Сьогодні стало відомо, що президент України Петро Порошенко має намір підписати закон про очищення влади, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Цю інформацію підтвердив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

Він зважився на люстрацію

Як заявив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, президент України Петро Порошенко має намір підписати закон про очищення влади.

« Я прийняв рішення підписати закон. Люстрації бути. Держапарат буде очищений від агентів КДБ і верхівки Партії регіонів», - заявив Порошенко.

Український лідер зазначив, що підпише цей закон, незважаючи на наявні до нього зауваження.

«Весь державний апарат повинен бути очищений від компартійних і комсомольських діячів, агентів КДБ і верхівки Партії регіонів, яка намагалася відгородити нас від Європи і замкнути нас в Митному союзі. Партію регіонів в результаті дострокових виборів змило на звалище історії і вже тільки заради цього варто було проводити позачергові парламентські вибори», - повідомив президент України.

Також глава держави підкреслив, що крім закону про очищення влади ще однією першочерговим реформи є реформа судів і боротьба з корупцією.

Експерти впевнені, що за допомогою люстрації Порошенко спробує вивести з владних кіл своїх політичних супротивників.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья