Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Єврокомісар прогнозує безвізовий режим для України вже в 2016 році

Єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоханнес Хан заявив про швидке введення безвізового режиму для України. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Єврокомісар прогнозує безвізовий режим для України вже в 2016 році

Йоханнес Хан, який є єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства, заявив, що Україна, Грузія і Косово можуть отримати безвізовий режим з ЄС до 2016 року.

«Ще потрібно політичне рішення, але щодо відповідності стандартам вони (Україна, Грузія і Косово) зробили все необхідне», - заявив Йоханнес Хан.

За його словами, Україна виконала зобов'язання, які дають громадянам право на безвізовий в'їзд до Європейського союзу, однак Україна повинна пройти значний шлях, щоб не тільки прийняти необхідне законодавство про асоціацію з Євросоюзом, але і виконати його

«Мені добре відомо про виклики, перед якими опинилася Україна - триває збройний конфлікт, є півтора мільйона переміщених осіб, великі економічні проблеми. Це великий виклик для української влади», - сказав Йоханнес Хан.

Нагадаємо, що ще 20 квітня 2016 року Європейська Комісія офіційно запропонувала Європарламенту і Ради Європейського Союзу прийняти рішення про скасування віз для українців. Швидше за все, візи будуть скасовані вже в 2016 році.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья