Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Європа незадоволена Верховною Радою України ?

« Театром » і « провокацією на адресу Європейського Союзу» назвала події у Верховній Раді голова фракції Зелених у Європарламенті Ребекка Хармс , повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС України .

Європа незадоволена Верховною Радою України ?

«Я дуже розчарована рішенням українського парламенту не голосувати за закон , який зробив би можливим найкраще лікування для Юлії Тимошенко. Я вважаю відкладання вирішення цього питання справжньої політичної дурістю і провокацією на адресу Європейського Союзу » , - заявила глава фракції Зелених у Європарламенті Ребекка Хармс.

Хармс зазначила , що бачить « все менше можливостей для того , щоб у цих умовах угоду про асоціацію , яка принесла б для більшості громадян України великі переваги , вступило в дію ».

Тепер Хармс висловлює надію , що звіт Пета Кокса та Олександра Кваснєвського в середу трохи прояснить ситуацію навколо останніх подій !

«Я сподіваюся , що екс -президенти Кокс і Кваснєвський пояснять , у чому , на їхню думку , полягають приховані причини цього театру , який сьогодні відбувся в Києві» , - вважає Хармс.

« У мене складається враження , що , ймовірно , замість того , щоб зійти з шляху виборчого і політично мотивованого правосуддя , цей напрям знову посилюється . У разі такого розвитку відповідальні за нього президент Янукович і український уряд втратять можливість угоди про асоціацію » , - резюмує голова фракції Зелених у Європарламенті.

Втім . більшість жителів України не хочуть об'єднуватися в асоціацію з ЄС , а вибирають Митної Союз з РФ. Так що загрози ЄС Януковичу не страшні ! ..

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья