Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Європа тисне на Україну ?

Після того , як Україна заморозила процес підписання угоди про асоціацію з ЄС , президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу і президент Ради Євросоюзу Херман ван Ромпей почали критикувати Росію , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Європа тисне на Україну ?

Цей скандал стався після того , як президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу і президент Ради Євросоюзу Херман ван Ромпей виступили зі спільною заявою , в якій висловили категоричне несхвалення позиції Росії .

Вони вважають , що в Євросоюзі відомо про зовнішньому тиску на Україну , високопоставлені європейські чиновники висловили надію , що це « короткострокове роздумування ( щодо підписання Угоди - . Прим.ред ) не скасує довгострокові вигоди , які може принести партнерство».

«Проте , Європейський Союз не буде застосовувати силу по відношенню до України , чи якомусь іншому партнерові , щоб зробити вибір між ЄС або іншим регіональним об'єднанням . Це Україна вільно вирішує , якого виду співпраця вони шукають з ЄС , тому ми категорично не схвалюємо позицію Росії і дії в цьому відношенні » , - сказано в заяві лідерів ЄС.

«Європейський Союз як і раніше готовий роз'яснити Російської Федерації природну вигоду від зростання торгівлі та обміну з нашими сусідами , при повній повазі до суверенітету і незалежності наших східних партнерів , і двосторонній характер Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі» , - повідомляють європейські політики .

Однак , ще раніше президент Володимир Путін заявив , що Євросоюз тисне на Україну і шантажує цю країну , яка призупинила переговори про асоціативне членство ЄС

«Ми зараз , коли почули (я вчора тільки дізнався ) , що Україна призупинила - не припинила , а призупинила - переговори з ЄС і хоче все порахувати як слід ; по суті ми почули загрозу з боку наших європейських партнерів щодо України аж до сприяння проведенню масових акцій протесту. Ось це і є тиск , це і є шантаж » , - заявив Путін.

На думку російського лідера , чи піддасться Україна чи « зможе протистояти цьому і зайняти прагматичну позицію в національних інтересах країни» , стане ясно в найближчі дні .

Так що , очевидно , президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу і президент Ради Євросоюзу Херман ван Ромпей у своїй заяві були явно не праві. Адже , по суті справжній тиск на Україну надає саме Євросоюз ...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья