Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Євросоюз не торгуватиметься з Україною

Сьогодні президент головуючої в ЄС Литви Даля Грібаускайте заявила , що Євросоюз не має наміру змінювати умов на переговорах з Києвом щодо угоди про асоціацію , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Євросоюз не торгуватиметься з Україною

«Українська еліта , український уряд могли б змінити свій підхід. Євросоюз не збирається далі торгуватися. Всі основні положення (угоди - . Ред ) відомі . Ніяких нових положень не буде » , - заявила президент Литви Даля Грібаускайте.

Нагадаємо , що раніше президент України Віктор Янукович висловив умови вступу до ЄС.

«Вже сьогодні ми потребуємо від наших європейських партнерів у рішучих кроках назустріч Україні в питанні розробки і реалізації програми фінансово- економічної допомоги з використанням усіх наявних механізмів і ресурсів як інститутів , так і держав -членів ЄС. Це вимагає нашої спільної роботи над програмою економічної допомоги Україні , яка дозволить нам здійснити підготовку до підписання угоди » , - заявив Віктор Янукович.

Однак , після того , як ЄС не прийняла умови Януковича , з'явилася версія , що угода про асоціацію взагалі не буде підписана.

До речі , президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявляючи , що для двосторонньої Угоди про асоціацію між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату « Україна -ЄС- РФ».

« Тристоронні переговори для нас не прийнятні. Ми провели переговори і парафували Угоду з Україною , і коли ти укладаєш двостороннє угоди , втручанням третьої сторони є не прийнятним. Для двосторонньої угоди між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату » , - заявив Бароозу після закінчення саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

Таким чином , Україна залишилася наодинці з Європою і навряд чи зможе відстояти свої інтереси.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья