Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Віце-прем'єр Сергій Арбузов хоче в Європу?

Сьогодні перший віце-прем'єр Сергій Арбузов заявив, що угода про асоціацію України з ЄС може бути підписана в поточному році, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Віце-прем'єр Сергій Арбузов хоче в Європу?

«Для цього будемо робити все, щоб угода про асоціацію) було підписано саме в цьому році», - заявив Сергій Арбузов.

Втім, ймовірно, що прагнення до Європи обумовлено особистою політичною позицією самого Арбузова. Адже Арбузов - це український бізнесмен, перший віце-прем'єр України з 24 грудня 2012 року, у 2010-2012 роках глава Національного банку України. Наймолодший глава Нацбанку в Європі станом на 2012 р

Так само з 2005 року він був членом партії «Наша Україна»

А ось 24 грудня 2012 року указом президента Януковича Арбузов призначений першим віце-прем'єр-міністром у новому уряді Миколи Азарова. На посаді першого віце-прем'єра на нього покладено виконання покладених на уряд завдань і повноважень у сферах аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів. До його компетенції належать питання забезпечення впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та реалізації Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження зазначеної Програми за напрямами «Приватизація і управління державною власністю».

Далі 25 березня 2013 року за розпорядженням Глави держави Арбузов призначений представником України в Економічній Раді СНД, змінивши на цій посаді Хорошковського.

Експерти вважають, що до Європи тяжіє особисто сам Арбузов (в силу свого менталітету). Так що він не може говорити, чого хоче вся Україна.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья