Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

З Царьова не зняли недоторканність

На даний момент регламентний комітет Верховної ради України не може прийняти рішення про зняття недоторканності з депутата Олега Царьова, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

З Царьова не зняли недоторканність

З народного депутата, в минулому кандидата в президенти країни Олега Царьова депутати, зберігають лояльність до так званим «новим властям України», не змогли зняти недоторканність.

«Дві фракції, які є вихідцями з фракції Партії регіонів та позафракційних, відмовляються голосувати, поки немає рішення регламентного комітету. Регламентний комітет, як нам відомо, збирається в який раз, щоб прийняти це рішення», - повідомив в.о. глави парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Раніше Царьова хотіли позбавити недоторканності нібито за заклики до сепаратизму і тероризму.

Царьов - це лідер українського громадського руху «Південний Схід», що захищає росіян і російськомовних громадян України. Цим він і не догодив так званим «новим властям України».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья