Moscow-Post RSS
23 Апреля 2017

З Царьова не зняли недоторканність

На даний момент регламентний комітет Верховної ради України не може прийняти рішення про зняття недоторканності з депутата Олега Царьова, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

З Царьова не зняли недоторканність

З народного депутата, в минулому кандидата в президенти країни Олега Царьова депутати, зберігають лояльність до так званим «новим властям України», не змогли зняти недоторканність.

«Дві фракції, які є вихідцями з фракції Партії регіонів та позафракційних, відмовляються голосувати, поки немає рішення регламентного комітету. Регламентний комітет, як нам відомо, збирається в який раз, щоб прийняти це рішення», - повідомив в.о. глави парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Раніше Царьова хотіли позбавити недоторканності нібито за заклики до сепаратизму і тероризму.

Царьов - це лідер українського громадського руху «Південний Схід», що захищає росіян і російськомовних громадян України. Цим він і не догодив так званим «новим властям України».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья