Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Замах на члена Радикальної партії

Сьогодні на Україні в Харківській області невідомі вчинили напад на кандидата в народні депутати від Радикальної партії Віталія Косовського, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Замах на члена Радикальної партії

На кандидата в народні депутати від Радикальної партії Віталія Косовського напали невідомі бандити. Сам депутат повідомив, що його вдарили по голові і поранили ножем у груди.

Уточнюється, що «поранення виявилося непроникаючих», загрози для життя немає.

«Більше схоже на політичні мотиви, але ніяких фактів, що підтверджують або спростовують це, немає», - заявив Косовський.

Нагадаємо, що Українська радикально-демократична партія була заснована на установчому з'їзді в Миколаєві 18 серпня 2010 року. Зареєстрована Міністерством юстиції України 28 вересня 2010 року. На момент заснування партію очолював Владислав Теліпко. 8 серпня 2011 року лідером партії був обраний позафракційний депутат Верховної ради Олег Ляшко, а партія змінила назву на Радикальна партія Олега Ляшка

7 серпня 2012 року Радикальна партія провела свій передвиборчий з'їзд, на якому було затверджено виборчий список з 197 чоловік і 30 кандидатів від партії у мажоритарних округах для парламентських виборів 2012 року. Сам лідер партії пішов на вибори по мажоритарному округу №208

За результатами парламентських виборів 2012 року Радикальна партія отримала 1,08 % голосів виборців. Виборчий бар'єр у 5 % партія подолала лише в Чернігівській області (10,69 % і 5 місце). По всім іншим областям за Радикальну партію віддали свої голоси менше 2% виборців

У Верховній раді VII скликання партію представлятиме лише її лідер Олег Ляшко, який переміг в одномандатному окрузі №208 (55,67 %)

5 березня 2014 року V позачерговий з'їзд Радикальної партії висунув Олега Ляшка кандидатом у президенти на виборах 25 травня 2014 року. За їх результатами, Олег Ляшко зайняв 3-е місце, отримавши 8,32 % голосів

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья