Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

Заступник Абрамавичуса незабаром піде у відставку

Свій пост вирішила залишити перший заступник міністра економічного розвитку України Юлія Ковалів. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Заступник Абрамавичуса незабаром піде у відставку

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів хоче покинути свій пост.

Вона має намір подати у відставку слідом за головою міністерства Айварс Абрамавичусом та його заступниками Максимом Нефедовим і Юлією Клименко

«Я не знімаю з себе відповідальності за продовження роботи над реформами. Я поки що не знаю, в якій ролі і іпостасі буду цим займатися, але докладу всіх зусиль, щоб реформи відбулися. Я з командою», - заявила Юлія Ковалів.

Вона погодилася з тим, що запропоновані її командою стратегічні засади економічного розвитку «на жаль, буксують на ділі».

Раніше стало відомо, що Міністр економічного розвитку України Айварас Абромавичюс йде у відставку.

«Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України. Причина — різка активізація блокування системних і важливих реформ в нашій країні. Це вже не просто відсутність підтримки на політичному рівні, це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу роботу», - заявив Айварас Абромавічус.

У свою чергу президент України Петро Порошенко заявив, що Айварас Абромавічус повинен залишитися міністром економічного розвитку. Однак, все вказує на те, що Абромавічус твердо вирішив покинути міністерство разом з усією своєю командою.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья