Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Заступник міністра позбувся посади за імпорт енергії

Сьогодні заступник міністра енергетики України був звільнений за дозвіл на імпорт енергії з Росії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Заступник міністра позбувся посади за імпорт енергії

Як заявив міністр кабінету міністрів Остап Семерак , уряд України звільняє з посади заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Вадима Улиду.

Як з'ясувалося, Уліда був звільнений за видачу дозволу на імпорт електроенергії з Росії однієї з приватних компаній

«Ми відреагували на вчорашнє або позавчорашнє рішення міністерства палива та енергетики про згоду на імпорт електроенергії з Росії. Відповідний дозвіл було підписано заступником міністра палива Улидой. Сьогодні він був звільнений на засіданні кабінету міністрів, відповідне розпорядження буде опубліковано найближчим часом», - заявив Остап Семерак.

Схоже, що тепер Україна залишиться взагалі без енергії. Адже іншого постачальника з прийнятними цінами буде знайти вкрай складно.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья