Moscow-Post RSS
31 Марта 2017

Заступник міністра позбувся посади за імпорт енергії

Сьогодні заступник міністра енергетики України був звільнений за дозвіл на імпорт енергії з Росії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Заступник міністра позбувся посади за імпорт енергії

Як заявив міністр кабінету міністрів Остап Семерак , уряд України звільняє з посади заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Вадима Улиду.

Як з'ясувалося, Уліда був звільнений за видачу дозволу на імпорт електроенергії з Росії однієї з приватних компаній

«Ми відреагували на вчорашнє або позавчорашнє рішення міністерства палива та енергетики про згоду на імпорт електроенергії з Росії. Відповідний дозвіл було підписано заступником міністра палива Улидой. Сьогодні він був звільнений на засіданні кабінету міністрів, відповідне розпорядження буде опубліковано найближчим часом», - заявив Остап Семерак.

Схоже, що тепер Україна залишиться взагалі без енергії. Адже іншого постачальника з прийнятними цінами буде знайти вкрай складно.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья