Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Захарченко готовий говорити тільки з Порошенком

Лідер ДНР Олександр Захарченко готовий до переговорів лише з президентом України Петром Порошенком, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Захарченко готовий говорити тільки з Порошенком

Сьогодні глава самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР) Олександр Захарченко повідомив журналістам, що він не бачить сенсу в продовженні переговорів контактної групи в Мінську в колишньому складі.

«Сенсу вести їх не бачу. Один раз цю помилку ми вже зробили, більше не будемо. Приїде (президент України Петро) Порошенко - будемо говорити. Зараз ми наступаємо, які переговори?» - заявив Захарченко.

Крім цього лідер ДНР заявив, що зараз, на його думку, переговори з мирного врегулювання вести не з ким.

«Україна не призначила офіційну особу, Кучма не мав статусу офіційного представника, як можна говорити?», - вважає лідер ДНР.

Крім цього, за словами Захарченко, в Донецьку буде оголошено жалобу за загиблими в четвер в результаті обстрілу зупинки громадського транспорту.

Нагадаємо, що цього тижня українські війська продовжили обстріли Донецька. Київ зірвав перемир'я. Тепер на Донбасі знову поновилися кровопролитні бої.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья