Moscow-Post RSS
19 Ноября 2017

Захарченко став головою РНБО ДНР

Після того, як в ДНР була сформована загальна структура РНБО, його головою став Олександр Захарченко. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Захарченко став головою РНБО ДНР

Як повідомив пресі секретар Ради нацбезпеки ДНР Олександр Ходаковський, у ДНР була сформована загальна структура РНБО. Головою РНБО став глава республіки Олександр Захарченко.

«Орган очолить Олександр Захарченко, в якості постійних членів з правом голосу там будуть представники всіх силових відомств: МВС, НГБ, міністерства оборони, генпрокуратури», - заявив Олександр Ходаковський.

Він зазначив, що в РНБО будуть також запрошені експерти для вирішення тих чи інших завдань.

«В принципі, це консультативний орган, майданчик для вирішення болючих питань в галузі безпеки, від суто військових до питань охорони здоров'я. Адже якщо поранених не будуть нормально лікувати, то безпека буде підірвана», - заявив Ходаковський.

За його словами, рада безпеки також і контролюючі функції. Основним завданням РНБО ДНР, за попередніми даними, стане захист республіки від агресії з боку України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья