Moscow-Post RSS
25 Ноября 2017

Жителі ДНР отримають новий статус

Завтра має бути прийнятий закон про визнання всіх жителів ДНР учасниками бойових дій, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Жителі ДНР отримають новий статус

Влади ДНР хочуть законодавчо визнати всіх жителів самопроголошеної Донецької народної республіки учасниками бойових дій.

Цей закон приймуть завтра. Про це заявив глава ДНР Олександр Захарченко.

«Ви зараз піднімаєте питання про статус ополченця, а як прирівняти - воював не воював? Водій тролейбуса в Боссе воював, який загинув під обстрілом? Вчитель, який загинув в школі, воював? Його розірвало снарядом граду?», - зазначив Захарченко.

Нагадаємо, що раніше законопроект «Про недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб - учасників подій на території Донецької, Луганської областей» був внесений на розгляд Верховної ради України.

Цей закон допоможе українським силовикам уникнути відповідальності за військові злочини, скоєні на Донбасі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья