Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Жителі Тернополя вимагають демобілізації

Сьогодні у Тернополі проходить масова акція за демобілізацію солдатів армії України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Жителі Тернополя вимагають демобілізації

Жителі України незадоволені безперервної громадянської війною на Донбасі. Родичі українських військових вийшли на масову акцію протесту в Тернополі, вимагаючи повернути додому відслужили в армії родичів.

Раніше рідні бійців батальйону «Збруч» оголосили безстрокову акцію протесту, оскільки відслужили солдатів все ще не відпускають додому. Крім цього родичі солдатів перекрили автомобільну дорогу на місцевій дамбі.

У солдатів батальйону річниця служби закінчилася ще 10 березня, але вони досі не демобілізовані.

«Ми хочемо, щоб указ президента був виконаний. Указ про демобілізацію підписаний ще 7 березня, проте наші хлопці все ще на бойових позиціях. Сьогодні на засіданні Верховної ради повинні виступити депутати з Тернопільської області: Тарас Пастух і Тарас Юрик, вони розкажуть про наші вимоги. Ми будемо протестувати, поки вони не приймуть рішення», - заявила учасниця акції.

Нагадаємо, що офіційно демобілізація військових почнеться з 18 березня. Однак, громадяни України побоюються, що процес демобілізації затягнеться.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья