Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Зустріч у Луганську підійшла до кінця

Сьогодні в Луганську завершився другий раунд переговорів учасників робочої групи з врегулювання конфлікту на Донбасі, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зустріч у Луганську підійшла до кінця

На даний момент у Луганську завершився другий раунд переговорів учасників робочої групи, в яку входять представники самопроголошеної ЛНР, Збройних сил України та місії ОБСЄ.

Результат переговорів не відомий широкій громадськості, так як після закінчення зустрічі сторони утрималися від коментарів для преси.

Нагадаємо, що уповноважений представник ЛНР на переговорах Контактної групи Владислав Дейнего, відповідаючи на запитання про можливість досягнення на цій зустрічі якихось принципових домовленостей, сказав, що «все буде залежати тільки від результату».

Політологи сумніваються в бажанні Києва вести конструктивний діалог. Очевидно, що із-за позиції України конкретного результату досягнуто не було.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья