Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Зустріч у Луганську підійшла до кінця

Сьогодні в Луганську завершився другий раунд переговорів учасників робочої групи з врегулювання конфлікту на Донбасі, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зустріч у Луганську підійшла до кінця

На даний момент у Луганську завершився другий раунд переговорів учасників робочої групи, в яку входять представники самопроголошеної ЛНР, Збройних сил України та місії ОБСЄ.

Результат переговорів не відомий широкій громадськості, так як після закінчення зустрічі сторони утрималися від коментарів для преси.

Нагадаємо, що уповноважений представник ЛНР на переговорах Контактної групи Владислав Дейнего, відповідаючи на запитання про можливість досягнення на цій зустрічі якихось принципових домовленостей, сказав, що «все буде залежати тільки від результату».

Політологи сумніваються в бажанні Києва вести конструктивний діалог. Очевидно, що із-за позиції України конкретного результату досягнуто не було.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья